Nieuwsoverzicht

Monday 30 October 2017

Laatste woningen in verkoop

De laatste woningen zijn in de verkoop! Nog even en Vulcanus Vaassen is helemaal compleet. De laatste woningen die worden gebouwd zijn Axis, royale stadsvilla’s en Fusio, comfortabele patiowoningen. De patiowoningen zijn te koop vanaf € 239.500,- v.o.n.. De riante villa’s worden verkocht vanaf € 249.500,- v.o.n.. Daarnaast is er nog één bouwkavel beschikbaar. 
Lees verder

Thursday 19 May 2016

Nieuwsbrief mei 2016

De situatie op de woningmarkt is een stuk rooskleuriger dan een aantal jaren geleden. Dat heeft ook positieve gevolgen voor het plan Vulcanus. Binnen nu en twee jaar willen we het plan zo ver mogelijk voltooien.
Lees verder

Thursday 14 April 2016

17 Femus appartementen: de eerste steen is gelegd!

De eerste steen van blok 18, oftewel de 17 Femus appartementen, is gelegd! Dit feestelijke moment vond 5 april plaats. 
Lees verder

Tuesday 29 March 2016

Inloopmiddag Femus

Dinsdag 5 april start vanaf 17.15 de officiële handeling van de start bouw van blok 18 (type Femus).
Lees verder

Monday 16 November 2015

Start bouw eerste 14 rijwoningen

De bouw van de 14 rijwoningen op het Vulcanusterrein van het type 'Aqua' is gestart.
Lees verder

Monday 24 August 2015

38 woningen binnenkort gebouwd

In september wordt op het Vulcanusterrein gestart met de bouw van 14 eengezinswoningen type 'Aqua'.
Lees verder

Friday 12 June 2015

Start bouw rijwoningen in zicht

Er zijn op dit moment 12 rijwoningen type Aqua verkocht, wat betekent dat we mogen beginnen met bouwen.
Lees verder

Saturday 30 May 2015

Het ontwerp van 't Hof is definitief!

Tijdens de informatieavond is gebleken dat er veel behoefte is aan een natuurlijke speeltuin voor jong en oud.
Lees verder

Thursday 26 March 2015

Eerste koopcontracten getekend

De Aqua-woningen zijn populair. De eerste koopcontracten zijn al getekend!
Lees verder

Monday 2 March 2015

Woonwensen Blok 1 en Blok 7

De eerste resultaten.
Lees verder

Monday 23 February 2015

De pre-test voor Blok 1 en Blok 7 is gestopt.

Hartelijk dank voor meedenken.
Lees verder

Wednesday 18 February 2015

Meedenken over Blok 1 en Blok 7

Voor de ontwikkeling van twee nieuwe locaties binnen Vulcanus willen we graag weten waar uw woonwensen liggen.
Lees verder